Cégünk több mint másfél évtizedes története alatt mindig igyekeztünk nagy hangsúlyt fektetni az egyéni megoldásokra. Törekedtünk rá, hogy ügyfeleink saját, akár speciális igényeinek megoldásával járulhassunk hozzá a sikerhez. Napjainkban is számos kihívással sikerült megbirkóznunk, így hatékony segítséget tudunk nyújtani ügyfeleinknek, legyen az egyéni igény, saját fejlesztés, vagy akár harmadik féltől származó, testre szabható lehetőség.
E variációink széles skálája teszi lehetővé az akár nagy mennyiségű adatok vizuális megjelenítését, illetve a részfolyamatok vagy tesztelések automatizálását egyaránt.
RPA - Robotic Process Automation
A vállalati munkafolyamatban számos olyan egyszerű ám fontos feladat lehet, ami nemcsak a munkaerőt és az időt veszi el a fontosabb feladatoktól, de még költséges is. A felesleges munka által felemésztett idő és pénz kiváltható a Robotic Process Automation (RPA) megoldással. Az RPA egy olyan innovatív technológia, mely biztosítja az ismétlődő, szabályalapú és tetszőleges összeállítású üzleti folyamatok vagy feladatok szoftverrobotok általi automatizálását. E technológia lényege abban rejlik, hogy szoftverrobotok hajtják végre a korábban emberek által végzett feladatokat, amely a folyamat felgyorsulása mellett, nagyobb hatásfokkal biztosítja az eredményességet. A robot tulajdonképpen egy „virtuális kolléga”, mely használja a meglévő rendszereket és automatikusan hajtja végre a már korábban meghatározott feladatokat.
Process Automation - Üzleti folyamatok optimalizálása és automatizálása
A vállalat hatékonyságát jelentősen csökkenthetik a nem áttekinthető és követhetetlen üzleti folyamatok. Ilyen esetekben válik szükségessé egy automatizált workflow rendszer bevezetése, melynek segítségével optimalizálható a dokumentumkezelés, valamint transzparenssé és könnyen követhetővé válnak a kapcsolódó munkafolyamatok. Az Effector, mint BPM (Business Process/Workflow Management) eszköz, lehetővé teszi a teljesen digitalizált, optimalizált működést. Az eszköz célja a vállalati folyamatok támogatása, ellenőrizhetővé és költséghatékonnyá tétele azok automatizálásával.
Tovább a Process Automation oldalra
Testify - tesztautomatizálás könnyedén
A Mortoff saját fejlesztésű tesztautomatizáló alkalmazásával könnyedén, minden szakértelem nélkül tesztelhetők a webes és mobilfelületek. Gyorsan telepíthető, használata pedig rendkívül egyszerű. A Testify egy olyan szoftveres alkalmazás, amelynek segítségével technikai tudás nélkül is lehet teszteket létrehozni és futtatni. Tulajdonképpen nem más, mint egy tesztautomatizáló alkalmazás, amit a tesztelő szakemberek és az üzleti elemzők önállóan, komoly technikai betanulás nélkül tudnak használni. Ez a szoftver kiváló a webes, illetve a mobilfelületek tesztelésére, valamint a teszt eredményeinek megosztására.
REACH
A REACH központi adatgyűjtő, adattároló- és feldolgozó rendszer, az Ipar 4.0 és az Okos Gyár technológiai platformja. A REACH-platform különböző forrásokból begyűjtött, hatalmas mennyiségű adat hatékony elemzésével képes segítséget nyújtani az ipar bármely szegmensébe, legyen szó akár a teljesítmény és a hatékonyság növeléséről, az energia-felhasználás csökkentéséről, bizonyos események előrejelzéséről, vagy bármi másról. Adatforrásként szolgálhatnak a szenzorok, PLC-k, humán adatbevitel vagy a különböző rendszerek, mint amilyenek a MES/SCADA/ERP is.
mSigno - A Mortoff biometrikus aláírás megoldása
Az mSigno megoldás célja bármilyen papír alapú dokumentum (pl. szerződések, ajánlatok, jegyzőkönyvek) kiváltása költséghatékony, hiteles biometrikus/digitális aláírással. A megszokott azonosítási forma új, elektronikus technológiai lehetőségekkel kibővítve teszi lehetővé a biztonságos és időtálló felhasználást. Innovatív mSigno megoldásunk jól illeszthető a különböző vállalati IT architektúrához.
Tovább az mSigno oldalára
MITRAS - Indoor Tracking System prototípusának kifejlesztése és piacra vitele
Cégünk pályázaton 122 049 560 forint uniós támogatást nyert el a „Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program” (lsd. GIN OP) keretén belül a „Prototípus, termék-, technológia- és szolgáltatásfejlesztés” címén (GINOP-2.1.7-15). Ezzel pályázati összeggel lehetőségünk nyílt célunk megvalósítására, egy olyan új termék prototípusának létrehozása, amely a fizikai valóság digitális leképezésére szolgál. Dióhéjban az Indoor Tracking System lényege: egy fizikailag behatárolt területen megtalálható, különböző eszközök (pl. robotok) és emberek nyomonkövetése, valamint a nyomonkövetéshez kapcsolódó alkalmazások megvalósítása.